Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Аналітики розкрили, хто з посадовців найбільше задекларував крипти

У минулому році було подано 2 861 декларацію з криптовалютою за даними Єдиного державного реєстру декларацій, що на 16% більше, ніж у 2024 році. Депутат з Хмельниччини задекларував найбільший криптопортфель серед державних службовців України, вказавши в декларації 100 біткоїнів і 1 000 ефірів. Його активи оцінюються приблизно у 278,8 млн грн для BTC та 74 млн грн для ETH. Ще два державних службовця – народний депутат та представниця міської ради – також вказали значні суми криптовалюти у своїх деклараціях. Крім того, поліцейські найчастіше згадують криптовалюту у своїх деклараціях, а серед народних депутатів лише 16 осіб із 391 зазначили криптовалюту у своїх деклараціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *