Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, які призвели до перебоїв з електропостачанням у деяких містах. Жителі різних районів Криму, зокрема Армянська, Феодосії, Севастополя та Сімферополя, почули гучні вибухи та спостерігали роботу засобів протиповітряної оборони. Також з’явилася інформація про перебої з електропостачанням у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередньою атакою 21 червня Таврійська теплоелектростанція вже постраждала, є пошкодження резервуара та будівлі, а також пробоїна у стіні, яка, ймовірно, утворилася внаслідок удару безпілотника. Наразі офіційної інформації про наслідки вибухів від окупаційної влади Криму немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *