Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Прем’єр Британії оголосив про відставку

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він зазначив, що прийняті ним рішення були спрямовані на благо країни, і тому він вирішив піти у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Стармер звернувся до національного виконавчого комітету партії з проханням розпочати процес виборів нового лідера. Йому вдалося забезпечити, що новий лідер обійме посаду до початку парламентської сесії у вересні. Прем’єр-міністр залишиться на посаді до завершення виборів, щоб забезпечити впорядковану передачу влади. Крім того, минулого тижня мер Великого Манчестера Енді Бернем переміг у довиборах в окрузі Мейкерфілд, що відкрило йому можливість висунути свою кандидатуру на посаду лідера Лейбористської партії. Стармер вирішив піти у відставку, оскільки він вважає, що більше не має достатньої підтримки у власній партії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *