Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Китай запровадив експортні обмеження щодо американських компаній

Китайське Міністерство торгівлі оголосило про введення заборони на експорт товарів подвійного призначення для 10 американських суб’єктів, а також про виключення ще 46 американських компаній з участі в державних закупівлях. Це реакція на обмеження, які США ввели на кілька китайських компаній. Китай зазначив, що ці заходи призначені для захисту національної безпеки та виконання міжнародних зобов’язань. Експорт товарів подвійного призначення з Китаю до вказаних компаній тепер повністю заборонено. Ці кроки становлять символічну відповідь на дії США щодо китайських технологічних компаній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *