Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свою думку щодо старту команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Костюк зазначив, що жодний суперник у кваліфікації Ліги Європи не є легким, всі команди займають високі позиції у своїх чемпіонатах. Він підкреслив, що команда готова до будь-якого виклику і прагне досягати високих результатів. Динамо буде готуватися до матчів, досліджувати сильні та слабкі сторони суперника, але головний акцент робитиметься на власній підготовці та вимагатиме від гравців максимального зосередження і старанності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *