Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Кілька районів Києва залишилися без світла

У Києві сьогодні вранці були проблеми із світлом в деяких районах міста. Місцеві пабліки повідомили, що електроенергія зникла у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах. Спочатку світло вимкнулося на лівому березі міста, а потім і на правому. Жителі Дніпровського району були першими, хто залишився без світла, а згодом до них приєдналися мешканці Дарницького району. Також виявлені проблеми з електропостачанням у Голосіївському районі. Рух фунікулера тимчасово призупинено через ці перебої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *