Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Міноборони запровадило новий базовий контракт

Міністерство оборони України впровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах, який передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших спеціалістів. Контракт на 24 місяці можуть укладати як військовозобов’язані, так і діючі військовослужбовці. Після закінчення контракту гарантується відстрочка на шість місяців. Військовослужбовці отримують базове грошове забезпечення у розмірі 20 000 гривень плюс додаткові винагороди, які можуть складати щонайменше 30 000 гривень. Під час виконання бойових завдань виплати нараховуються відповідно до контракту бойового військовослужбовця. Перехід на повністю контрактну армію є важливим кроком в умовах повномасштабної війни, яка вимагає високого професійного рівня захисників як на бойових, так і на небойових посадах. Президент України Володимир Зеленський раніше заявив про підвищення виплат для військових, що становитимуть мінімум 30 000 гривень для тилових посад та у середньому 300 000 гривень для піхотинців першої лінії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *