У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті
У Києві правоохоронці затримали п’ятьох осіб, які побили до смерті 58-річного чоловіка після конфлікту і прив’язали його до дерева. Злочинці спробували знищити докази, стираючи записи з камер відеоспостереження. Чоловіка знайшли без ознак життя біля річки, і він помер від отриманих травм. Група молодиків розправилася з чоловіком після словесного конфлікту, побивши його руками, ногами і палицею. Потерпілий намагався втекти, але був знову затриманий і побитий до смерті. Зловмисникам загрожує довічне ув’язнення.