Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Укренерго повідомило, що вранці у четвер через російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури в п’яти областях України сталися нові знеструмлення. Зараз тривають аварійно-відновлювальні роботи. Водночас споживання електроенергії збільшилося на 3,7% через спекотну погоду, яка підштовхує людей використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян перенести активне споживання електроенергії на період роботи сонячних електростанцій та економно використовувати електроприлади ввечері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *