Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
Укренерго повідомило, що вранці у четвер через російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури в п’яти областях України сталися нові знеструмлення. Зараз тривають аварійно-відновлювальні роботи. Водночас споживання електроенергії збільшилося на 3,7% через спекотну погоду, яка підштовхує людей використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян перенести активне споживання електроенергії на період роботи сонячних електростанцій та економно використовувати електроприлади ввечері.