У Києві ввели екстрені відключення світла
Сьогодні вранці столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які проводить місцевий оператор електромереж ДТЕК. Вони закликали мешканців лівого берега Києва берегти електроенергію та використовувати її обережно, щоб зберегти енергосистему. Хоча на сайті компанії не було зазначено, що відключення обмежені лише лівим берегом, можливо, що правий берег також може бути залучений до цих заходів. Поки що не відомо, що саме призвело до цих відключень у столиці.