Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
У четвер у деяких районах Києва відбулися аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі, повідомило Укренерго. Роботи з відновлення електропостачання вже розпочаті, і енергетики роблять все можливе для швидкого вирішення ситуації. Обмеження будуть скасовані після стабілізації енергосистеми. Також повідомлялося про відключення світла в інших районах Києва та в деяких регіонах України через російські удари по енергетичній інфраструктурі.