Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

У Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, що діяла на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом шести років це підприємство здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Хоча вони отримували плату за послуги, не сплачували обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету. Збитки для держави оцінюються в понад 85 млн грн. Директору підприємства повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *