Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Привласнили понад 3,5 млн грн на благоустрої столиці: поліцейські викрили «схему» в «Київзеленбуді»

Організував оборудку з бюджетними коштами колишній посадовець «Київзеленбуду» та власник компанії з озеленення територій. На початку 2024 вони налагодили механізм привласнення бюджетних коштів, виділених на реконструкцію та благоустрій місць громадського відпочинку у столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *