Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Служба безпеки України разом з Національною поліцією та прокуратурою викрили чотирьох людей, які були співпрацівниками російської Федеральної служби безпеки (ФСБ). Вони виконували замовлені підпали автомобілів у Кіровоградській та Одеській областях. Злочинна група складалася з місцевих жителів, яких завербували через Telegram-канали, обіцяючи легкі гроші. Їм доручали підпалювати автомобілі військових, а також підкладати саморобні бомби під залізничні колії. Один з затриманих навіть спробував знищити вогнем військовий автобус та зафіксувати це на відео для звіту до Росії. Затриманим оголошено підозру, а їм може загрожувати до 10 років ув’язнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *