Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через обмеження квоти на видобуток нафти, що стало наслідком війни на Близькому Сході та нафтового шоку. Країна постраждала від перекриття поставок з Перської затоки і прагне значно збільшити видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати вже вийшли з ОПЕК через незгоду з розміром квоти та постійні конфлікти з лідером організації – Саудівською Аравією. Їхня можливість збільшити виробництво допомагала б компенсувати втрати від війни та інвестувати в інфраструктуру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *