Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб
Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку війни з Росією вже понад 9500 українців повернулися додому з російського полону. Тільки у 2026 році вдалося звільнити 1596 українців. Цього дня з полону було визволено ще 160 українських військовослужбовців, більшість з них утримувалися у неволі з 2022 року. Зеленський наголосив на важливості продовження роботи над звільненням усіх українців з російської неволі. Він також підкреслив необхідність підтримки звільнених осіб після повернення додому, включаючи адаптацію, лікування та вирішення соціальних питань.