Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки
Цієї ночі окупанти з Росії випустили декілька балістичних ракет у бік Києва, що призвело до принаймні семи вибухів. Повідомлення про це надійшло від начальника Київської МВА Тимура Ткаченка. Наразі відомо, що в Дарницькому районі Києва внаслідок атаки з РФ виникли пожежі за кількома адресами. Одна людина отримала поранення. Ткаченко також зазначив, що одна з пожеж сталася поблизу житлового будинку, а інша – в СТО. Також горить нежитлова будівля.