Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні

Іран відповів на удари США, наносячи удари за допомогою безпілотників і ракет по військових об’єктах американських військ у Кувейті та Бахрейні. Цю інформацію поширив американський телеканал CNN, посилаючись на заяву КВІР та іранський державний телеканал Press TV. КВІР заявив, що удари США порушили режим припинення вогню і призведуть до зупинення дипломатичних процесів. Удари Ірану були спрямовані на ключові військові об’єкти США, зокрема авіабазу “Алі Аль-Салем” у Кувейті та штаб П’ятого флоту США в Бахрейні. Іранські військові наголосили, що вони відповіли на атаки США. КВІР погрожував “нищівною відповіддю” американським військовим. Американські військові, у свою чергу, заявили про нові удари по Ірану після атаки на танкер в Ормузькій протоці. Попередньо США повідомляли про удари по сховищах ракет і безпілотників Ірану після нападу на торгове судно в Ормузькій протоці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *