Лестер побив антирекорд англійської Прем’єр-ліги
Футбольний клуб Лестер Сіті встановив неприємний рекорд у Прем’єр-лізі, не забивши вдома протягом дев’яти матчів поспіль. Ця безгольова серія розпочалась у грудні минулого року і триває досі. Навіть після мінімальної поразки від Ліверпуля, “лисиці” не змогли здобути гол на своєму стадіоні Кінг Павер. Під керівництвом тренера Рууда ван Ністелроя команда стала першою в історії Прем’єр-ліги, яка досягла такого результату.