Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

ГУР “поклало” сервери російських провайдерів – ЗМІ

Кіберфахівці з управління розвідки Міноборони України атакували інфраструктуру декількох великих російських інтернет-провайдерів, включаючи компанію СібСєті. Це призвело до відключення тисяч користувачів від мережі Інтернет. Атаки стали причиною перевантаження та відключення серверів чотирьох філіалів компанії в різних містах Сибіру. Представники інтернет-провайдерів підтвердили факт атаки та збоїв в роботі своїх систем. Також було зафіксовано проблеми з особистим кабінетом та мобільним додатком Мої Сібсєті. СібСєті – це телекомунікаційний оператор, який надає послуги доступу до інтернету, ІР-телефонії та цифрового телебачення в різних містах Сибіру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *