Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

З могили воїнів УПА в Польщі демонтували провокативну плиту

Надмогильні плити з братської могили воїнів УПА на горі Монастир поблизу польського села Верхрата були демонтовані після того, як їх приклеїли одну до одної. Плити роз’єднали і очистили, після чого первинну плиту повернуть на своє місце. Поліція розслідує цей випадок вандалізму і шукає відповідальних осіб. Консерватор історичних пам’яток доручив демонтаж нової плити, яку встановили зловмисники, але виявилося, що демонтаж обох плит буде складним. Після їх розділення нижню плиту повернуть на місце, а нову плиту використають як доказ у справі про вандалізм. Табличка, яка з’явилася на могилі, викликала суперечки, оскільки воїнів УПА у ній названо “винними в терорі та геноциді”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *