Росіяни скинули на Оріхів вісім КАБів, є постраждалі
Російські загарбники атакували місто Оріхів у Запорізькій області керованими авіабомбами, в результаті чого постраждали дві людини. Голова обласної військово-цивільної адміністрації повідомив про це в Телеграмі. Крім того, за останню добу окупанти обстріляли ще 10 населених пунктів області, здійснивши понад 490 обстрілів з авіації, артилерії і дронів. На щастя, внаслідок цих обстрілів люди не постраждали. Також було зазначено, що раніше російські дрони атакували Запоріжжя, викликавши пожежу на АЗС, але там також обійшлося без постраждалих.