Ощадбанк виграв апеляцію щодо компенсації Росією $1,5 млрд збитків
Апеляційний суд у Парижі підтвердив рішення від 2018 року про те, що Росія повинна компенсувати $1,5 мільярда державному Ощадбанку за збитки, спричинені анексією Криму. Додатково Росія повинна сплатити EUR300 тис. на судові витрати. Голова Ощадбанку Сергій Наумов наголосив, що це рішення є частиною роботи банку з компенсації завданих збитків. Банк має намір продовжувати боротьбу за стягнення від Росії не лише вже визначеної суми, але й за нові збитки, спричинені останніми подіями у Криму. Заступник голови правління банку Арсен Мілютін впевнений, що Росія буде змушена виконати рішення суду та сплатити компенсацію.