Аграрії наблизилися до збору першого мільйона тонн зерна
Станом на 4 липня 2025 року аграрії вже зібрали врожай на 331,9 тис. гектарах, намолотивши 865,7 тис. тонн ранніх зернових та зернобобових культур у дев’яти областях. Найбільше пшениці намолотили на 107,4 тис. гектарах, ячменю на 176,6 тис. гектарах і гороху на 47,2 тис. гектарах. Лідером за обсягом збору є Одеська область. Загалом жнива тривають у дев’яти областях, з найбільшими показниками в Одеській, Миколаївській і Дніпропетровській областях. Також вже зібрано 71,6 тис. тонн ріпаку в чотирьох областях. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, цьогорічні жнива відстають на 4,3 рази.