Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

РФ втратила 32 дивізії особового складу з початку року

У листопаді українські війська знищили понад 31 тисячу російських військових, а загальні втрати армії РФ від початку року перевищили 383 тисячі. Цю інформацію оприлюднило Міністерство оборони з посиланням на дані Генерального штабу. Зазначено, що українські війська також нанесли значні пошкодження ворожій техніці, зокрема знищили 617 артилерійських систем, понад 70 танків, 157 бойових броньованих машин та понад 2 400 одиниць автотранспорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *