Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

На Галіндезі з’явилися перші пінгвінята сезону

На острові Галіндез поблизу української антарктичної станції Академік Вернадський відбулося народження перших пташенят субантарктичних пінгвінів цього сезону. Перше пташеня з’явилося саме перед Днем Антарктиди, а згодом вилупилося ще одне. Це сталося раніше, ніж у минулі роки, коли пташенята зазвичай з’являлися середині грудня. Біологиня Зоя Швидка виявила перші яйця неподалік геокосмічної лабораторії і зафіксувала появу першого пташеняти. Пінгвіни цього року почали облаштовувати гнізда раніше, ніж зазвичай – вже в вересні, що свідчить про швидке поповнення популяції. Пташенята вилуплюються по черзі, вони вкриті пухом, який потім замінюється на пір’я. Батьки доглядають за дітьми, годують їх і захищають від хижаків. Цього сезону на острові спостерігається рекордна кількість пінгвінів – близько 7 тисяч особин. Це свідчить, що пінгвіни почали освоювати нові території через зміни клімату. Рекордно ранній початок шлюбного сезону та народження пташенят є ще одним сигналом про потепління в регіоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *