РФ атакувала енергетику України: є знеструмлення
Росія в ніч на суботу здійснила масований ракетно-дроновий удар по енергосистемі України, що призвело до знеструмлення споживачів у Києві, Київській та Чернігівській областях. Міністерство енергетики України повідомило, що роботи з відновлення електропостачання розпочнуться після покращення безпекової ситуації. Укренерго зазначило, що ворог здійснив атаку ракетами та дронами по енергетичних об’єктах у Києві та інших регіонах. Через це багато споживачів залишилися без електропостачання. Аварійні відключення введені в Києві, і обмеження споживання електроенергії поширилися на більшість регіонів країни. У відомстві закликають міжнародну спільноту посилити тиск на Росію через її агресивні дії.