Армія РФ найбільше атакує на двох напрямках – ГШ
За даними Генерального штабу ЗСУ, з початку доби агресор 82 рази атакував позиції українських сил оборони. Росіяни найбільше зосередили свої зусилля на Слов’янському та Гуляйпільському напрямках, де було зафіксовано максимальну активність. У Сумській області постраждали декілька населених пунктів від артилерійських обстрілів. На різних напрямках відбувалися бойові дії, зокрема на Північно-Слобожанському, Курському, Харківському, Куп’янському, Лиманському, Краматорському, Костянтинівському, Покровському, Олександрівському та Гуляйпільському напрямках. На деяких з них українським силам вдалося відбити численні ворожі атаки, а також стримати наступи ворога. На Оріхівському і Придніпровському напрямках активності ворога поки не помічено. Зазначено, що за минулу добу найбільш активні були наступи ворога на Гуляйпільському напрямку, де ЗСУ відбили майже 30 атак. Росія втратила понад 1,4 тис. військових вбитими і пораненими з початку війни, лише за минулу добу було відбито понад 1200 окупантів.