Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Дніпро під ударом балістики, є поранені

У місті Дніпро російські загарбники здійснили атаку балістичними ракетами. Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Олександр Ганжа, повідомив про це в четвер, 18 червня. В результаті атаки пошкоджено приватне підприємство, а четверо людей отримали поранення. Постраждалих госпіталізували, серед них дві жінки у віці 46 та 48 років і два чоловіки у віці 38 та 41 рік. Усі вони перебувають у середньо тяжкому стані і отримують необхідну медичну допомогу. Попередньо про загрозу ударів балістичними ракетами попередили Повітряні сили ЗСУ, а в місті пролунало кілька вибухів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *