Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Суди винесли обвинувальні вироки у двох кримінальних провадженнях щодо смертельних ДТП. Перша справа стосується правоохоронця з Сум, який збив на пішохідному переході дівчину, яка пізніше померла в лікарні. Суд визнав обвинуваченого винним і вирішив покарати його 5 роками ув’язнення та позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. До того ж винний повинен виплатити понад 700 тис. грн моральної шкоди. У другому випадку, військовослужбовця з Чернігівщини засудили за смертельне ДТП, де він не дотримався швидкісного режиму і не надав перевагу пішоходу, що призвело до смерті жінки. Суд призначив йому 4 роки ув’язнення та позбавлення права керувати авто на 2 роки. Також триває розслідування іншого випадку смертельної ДТП на Донеччині, де правоохоронця звинуватили у порушенні правил дорожнього руху, що призвело до тяжких тілесних ушкоджень пасажира.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *