Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Фінляндія скликає саміт семи країн Східного флангу ЄС

Прем’єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо запросив керівників семи країн-членів Європейського Союзу на зустріч у Гельсінкі 16 грудня, щоб обговорити питання оборонної готовності та загрози для європейської безпеки, особливо на східному кордоні ЄС. Участь у зустрічі візьмуть лідери Швеції, Естонії, Латвії, Польщі, Болгарії, Румунії та Литви. Мета саміту – поглиблене обговорення загроз безпеці та зміцнення співпраці у галузі оборони та управління кордонами. Орпо зауважив, що збільшення кількості гібридних операцій, кібератак та порушень повітряного простору вимагає посилення оборони кордонів з Росією. Саміт у Гельсінкі відбудеться перед засіданням Європейської ради в Брюсселі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *