Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Генштаб розповів про ураження на Московському НПЗ

У ніч з 17 на 18 червня українські військові атакували Московський нафтопереробний завод вже вдруге за тиждень. За повідомленням Генерального штабу Збройних сил України, в результаті атаки на заводі виникла масштабна пожежа, яка охопила принаймні 5 точок. На заводі працюють комбінована установка переробки нафти, установки вторинної переробки та резервуарний парк. Цей завод важливий для забезпечення російської армії. Крім того, у Ростовській області Росії також була атакована нафтобаза в Гуково, яка використовується для забезпечення військової та транспортної інфраструктури РФ. Українські війська також вдарили по автомобільному та залізничному мостах, які використовувалися противником для військових перевезень та логістики окупаційних військ. Деякі інші об’єкти, які були цілі нападу, включають командний пункт окупантів у Соледарі, склади паливно-мастильних матеріалів в Маріуполі та П’ятипіллі, а також склад матеріально-технічних засобів на Донеччині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *