Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

У переговорах між Іраном, Катаром, Пакистаном і США у Швейцарії було досягнуто певного прогресу. Сторони обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи питання заморожених активів Ірану та винятків із санкцій на продаж іранської нафти. Також було домовленося про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару і Пакистану заявили, що переговори проходили у позитивній атмосфері, і було досягнуто обнадійливого прогресу. У заяві зазначено про створення Комітету високого рівня для нагляду за процесом посередництва та домовленості щодо урегулювання конфліктів у Лівані. Проте після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, іранське джерело повідомило про глухий кут у переговорах між США та Іраном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *