Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Кабайєл прокоментував рішення українського чемпіона

Огіт Кабайєл висловив свою думку щодо вибору Олександра Усика залишити всі свої титули. Він відзначив, що це рішення Усика зробило його чемпіоном WBC у надважкій вазі. Кабайєл висловив повагу до досягнень Усика і побажав йому лише добра у майбутньому. Також він зазначив, що Усик показав свій клас, відмовившись від поясів та давши шанс новому поколінню боксерів. Кабайєл вирішив припинити гнати коней і готується захопити владу в цій вазі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *