Кабайєл прокоментував рішення українського чемпіона
Огіт Кабайєл висловив свою думку щодо вибору Олександра Усика залишити всі свої титули. Він відзначив, що це рішення Усика зробило його чемпіоном WBC у надважкій вазі. Кабайєл висловив повагу до досягнень Усика і побажав йому лише добра у майбутньому. Також він зазначив, що Усик показав свій клас, відмовившись від поясів та давши шанс новому поколінню боксерів. Кабайєл вирішив припинити гнати коней і готується захопити владу в цій вазі.