Конференція у Польщі: з чим повертається Україна
На конференції з питань відновлення України, яка відбулася у Ґданську і була спільно організована Варшавою та Києвом, було досягнуто значні успіхи. Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко повідомила, що очікує підписання 160 угод на суму понад 10 мільярдів євро. На переговорах узгоджувались питання оборони, бізнесу та регіонального розвитку. Конференція об’єднала понад 5000 учасників з близько 70 країн і була присвячена відбудові України після війни. На форумі було укладено угоди з ЄС, Світовим банком та іншими партнерами на суму мільярдів євро та доларів. Незважаючи на напружені відносини між Україною та Польщею, форум підкреслив важливість співпраці для економічного розвитку обох країн.