Мерц вирушив у перше закордонне турне
Новий канцлер Німеччини Фрідріх Мерц розпочав своє перше закордонне турне після отримання мандату. Він спланував відвідати Париж, де проведе переговори з президентом Франції Еммануелем Макроном у Єлисейському палаці. Після цього Мерц відправиться до Варшави, де зустрінеться з прем’єр-міністром Дональдом Туском. У майбутньому він також відвідає Брюссель, де проведе зустрічі з керівництвом Європейського Союзу та НАТО. Крім того, Мерц планує візит до Лондона та зустрітися з президентом США Дональдом Трампом. Також він візьме участь у зустрічі Європейської політичної спільноти в Тирані. Фрідріх Мерц був призначений канцлером Німеччини після підтримки Бундестагом.