На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл
У Чернігівській області рада оборони вирішила, що з 1 липня буде обов’язкова евакуація з 12 прикордонних населених пунктів. Це відбудеться в Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській і Семенівській територіальних громадах. Також продовжаться заходи щодо евакуації з семи інших прикордонних сіл, де ця процедура вже проводилася зимою. Усього в цих населених пунктах залишається близько тисячі мешканців, включаючи 120 дітей. Час на завершення евакуації обмежений – два місяці.