Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики в Румунії. У змаганнях вона набрала 112.000 балів. Переможницею стала німка Дар’я Варфоломєєв, а третє місце посіла узбечка Тахміна Ікромова. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія також пройшла до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступи можна буде побачити в неділю, 28 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *