На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив меморіал Жертвам німецької окупації 1941-1944 років. 32-річний місцевий житель вчинив наругу над пам’ятником, що є місцем страти членів Українського національно-визвольного руху та цивільного населення під час нацистської окупації. Його затримали після оприлюднення відеозапису у соцмережах. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння і вчинив правопорушення з хуліганських мотивів. Правоохоронці розглядають питання про порушення справи та обрання запобіжного заходу.