На Полтавщині на уроці фізкультури помер 13-річний учень
У школі в місті Пирятин Полтавської області під час уроку фізкультури раптово помер 13-річний учень. Хлопцю стало погано, він втратив свідомість, і вчителі викликали “швидку допомогу”. Медики намагалися врятувати життя хлопця, але на жаль, вони цього не змогли. Сім’я хлопчика не перебуває на обліку у соціальних служб, а тіло направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Поліція розпочала розслідування, щоб з’ясувати обставини та причини цієї трагедії.