На Сумщині знешкодили бойову частину ворожої ракети
Вибухотехніки поліції Сумської області успішно нейтралізували бойову частину російської крилатої ракети Х-101, яка була збита українськими силами оборони після ворожого нападу на території області. Після падіння ракети боєприпас не вибухнув, але залишався небезпечним, тому вибухотехніки здійснили процедуру знешкодження ракети в безпечному місці, після чого її знищили. Поліція закликає громадян у разі виявлення підозрілих предметів віддалитися на безпечну відстань та негайно повідомити за номерами 101 або 102.