Названо області, де складна ситуація зі світлом
Сьогодні вранці в семи областях України відбулися знеструмлення через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найскладніша ситуація спостерігається у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також через обстріли знеструмлені деякі райони на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі. У зв’язку із зростанням температури повітря було зафіксовано збільшення споживання електроенергії на 2,2%. Енергетики радять громадянам зменшити споживання електроенергії в період з 10:00 до 16:00, коли працюють сонячні електростанції найефективніше.