Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном

У матчі між збірними Єгипту та Ірану було нічийно, що дозволило єгиптянам пройти у наступний етап турніру. Проте, перед матчем з командою Австралії, єгиптянам може доведеться обійтися без трьох важливих гравців. Мохамед Салах вийшов з-під гри через дискомфорт у задній частині стегна, а ще двоє захисників також отримали травми. Зараз тренери чекають на результати медичного обстеження, щоб з’ясувати, як довго гравці будуть відсутні на полі. У цей час, збірна Бельгії втратила свого ключового гравця на початку плей-офф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *