Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Оклагома здобула першу перемогу в матчах плейофу НБА

У матчі плейофу НБА між Оклагома-Сіті Тандер та Мемфіс Ґриззліс Оклагома-Сіті впевнено перемогла з рахунком 131:80. Вони здобули перевагу вже з перших хвилин гри і утримали її протягом усієї зустрічі. Тандер виграли у всіх чвертях, показавши впевнену гру. Матч завершився з великою різницею в рахунку на користь Оклагома-Сіті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *