Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Війська Російської Федерації вранці 25 червня атакували автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Про це повідомив в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. За їхніми словами, близько 06:00 годин російські безпілотники типу “Молнія” вдарили по одній з автозаправних станцій у Зарічному районі Сум. В результаті атаки сталася пожежа, інформація про потерпілих уточнюється. Федоров зазначив, що дим, який спостерігають мешканці Запоріжжя, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.