Подружжя з Харківщини отримало 15 років тюрми за держзраду
Суд визнав подружжя з Харківщини винними у державній зраді та вирішив покарати їх 15 роками ув’язнення з конфіскацією майна. Вони видали себе за волонтерів, які допомагають тваринам, але насправді збирали інформацію про військові об’єкти для ворога. Під час обшуків у їхніх домівках були вилучені телефони з доказами їхньої зрадницької діяльності. Чоловіка та жінку завербував їхній знайомий, який співпрацює з російською розвідкою. Під час суду вони визнали свою вину і були засуджені до покарання.