Київ 24/7

Новини Києва, актуально, оперативно

Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

У Польщі триває судовий процес щодо націоналізації будівлі колишнього генконсульства Росії в Гданську. Останнє консульство РФ в Польщі закрилося у 2025 році і залишилося боржником на 5,5 млн злотих за електроенергію та опалення, ще 3 млн злотих залишилися заборгованості за процентами. Польська влада вважає, що будівля належить державі, а Росія стверджує, що це її власність. Польські посадовці підтримують позов про звільнення приміщення і проводять відповідні заходи для націоналізації будівлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *