РФ обстріляла Сумщину, шестеро постраждалих
Уранці 21 червня війська РФ обстріляли Сумську громаду. Шість людей звернулися за медичною допомогою, одну жінку госпіталізували. Начальник Сумської ОВА Олег Григоров повідомив, що ворог здійснив артобстріл території міста. Пошкоджено щонайменше 5 житлових будинків. Проводиться розслідування наслідків атаки.