Росія вдарила Іскандером по підприємству на Одещині
Увечері 21 червня російські війська вдарили по сільськогосподарському підприємству в Одеському районі. Наслідком атаки стало займання автотехніки та паливних ємностей, а також руйнування складського приміщення. Голова Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер повідомив, що одна людина загинула, а троє отримали поранення. Інформація про постраждалих та наслідки атаки поки уточнюються.