Росія вдарила Київ балістикою
У ніч на 28 червня російські військові здійснили ракетний удар по Києву під час повітряної тривоги, яку оголосили через можливу загрозу балістики. Містяни почули гучні вибухи, після чого міський голова закликав їх залишатися в укриттях. Це вже другий напад на столицю протягом кількох днів. Раніше, ввечері 25 червня, також сталася атака, під час якої пошкоджені складські приміщення, а двоє людей отримали поранення. Країни G7 готують допомогу для Києва у зв’язку з цими подіями.